Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
ProducenciFormy płatności

W zależności od własnych preferencji i potrzeb, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłata własna na konto bankowe sklepu, którą należy dokonać samodzielnie na numer rachunku bankowego. Zostanie on przekazany w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew zrealizujesz przez Internet z wykorzystaniem systemu bankowości elektronicznej banku, w którym posiadasz konto. Możesz również zapłacić na poczcie lub w oddziale swojego banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
    Rachunek bankowy (PKO BP S.A.): 20 1020 5402 0000 0302 0307 4259.
  • Szybkie płatności internetowe - obejmują one w pełni automatyczne szybkie transfery (wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Kupujący nie musi ręcznie wprowadzać danych przez co pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund) oraz półautomatyczne e-przelewy (rozwiązanie dla klientów banków, które na chwilę obecną nie oferują jeszcze funkcjonalności szybkich transferów).
  • Karty płatnicze i kredytowe - obsługujemy płatności realizowane przy pomocy najpopularniejszych kart takich jak Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

Bezpieczne płatności elektroniczne obsługiwane są przez agenta rozliczeniowego Dotpay sp. z o.o., ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków nadzorowanego przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Dotpay sp. z o.o. w dniu 3 września 2013 roku otrzymała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego nr IP14/2013 na oferowanie usług płatniczych jako Instytucja Płatnicza w rozumieniu Ustawy o usługach płatniczych. Działalność Dotpay sp. z o.o. podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl