Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
ProducenciO nas

Jesteśmy firmą rodzinną.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w październiku 2013 roku otwierając sklep stacjonarny. Następnie, zgodnie z założeniami, na początku lutego 2014 roku uruchomiliśmy sklep internetowy rozszerzając obszar działania. Ponieważ w sklepie stacjonarnym nie ma fizycznej możliwości zgromadzenia wszystkich towarów, więc tutaj łatwo można zapoznać się z całą dostępną ofertą, złożyć zamówienie a potem odebrać towar w sklepie lub poczekać na dostawę. Jeśli czegoś nie ma w sklepie stacjonarnym to w możliwie krótkim terminie ściągniemy. Rozwijamy się i stale wzbogacamy ofertę o nowe produkty, które będą sukcesywnie pojawiać się w stałej ofercie.

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w możliwie najkrótszym terminie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu chętnie udzielimy porad, aby zakupy w naszym sklepie internetowym stały się czystą przyjemnością. Postaraliśmy się, aby zdjęcia produktów i dane (podawane w ślad za dostawcą) były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pisząc do nas na adres poczty elektronicznej: biuro@trzymarchewki.pl lub telefonicznie pod numerem: 662 027 673.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Trzy Marchewki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl